Search
Advertisement

Dobry gainer na masę

Zależy Ci na zwiększeniu beztłuszczowej masy mięśniowej? Masz szybką przemianę materii i za cholerę nie możesz przytyć? A może brakuje Ci siły na treningach?

Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiesz twierdząco powinieneś zainteresować się odżywką na masę True Mass amerykańskiego lidera rynku firmy BSN Nutrition. To znakomita odżywka pomagająca zwiększać masę mięśniową, zwiększająca energię oraz zapewniająca dopływ gigantycznej ilości kalorii potrzebnych przy intensywnym wysiłku.

Co odróżnia True Massa od innych odżywek tego typu?

Poza jakością surowca jaki gwarantowany jest przez markę Ronniego Colemana – BSN Nutrition – także skład odżywki jest nieco lepszy niż w podobnych odżywkach tego typu. Większość gainerów zawiera w swoim składzie jedno lub dwa rodzaje białek. To stanowczo za mało jeśli chcesz aby Twój organizm miał ciągły dostęp do składników właśnie wtedy kiedy najbardziej tego potrzebuje. BSN True Mass jest właśnie taką odżywką jakiej potrzebujesz. True Mass zawiera aż 6 różnych frakcji białek. Co to oznacza dla Ciebie? Że będziesz miał odpowiednią ilość białka o każdej porze, czyli wtedy kiedy Twój organizm ich potrzebuje. Ten fakt znacząco podnosi wartość odzywki na masę, gdyż tylko dzięki takiemu składowi Twoje mięśnie mogą rozwijać się prawidłowo.

Jeśli przekonałem Cię do zakupu tego znakomitego gainera zapraszam do mojego sklepu, gdzie kupisz odzywkę w dobrej cenie, a dostawa nie potrwa dłużej niż 2 dni. Jeśli jesteś z Warszawy możesz odebrać odżywkę w jednym z naszych sklepów stacjonarnych, gdzie dodatkowo możesz liczyć na pomoc fachowca.

Rynek odżywek dla sportowców jest ogromny i dla osoby bez doświadczenia stanowi to problem jakie suplementy wybrać. Jedną z lepszych firm oferujących skuteczne suplementy i odżywki jest BSN Nutrition. Amerykańska firma BSN słynie z wysokiej jakości produktów a jej suplementy są bardzo mocne co wpływa na klientów bardzo pozytywnie i często wracają do produktów tej marki.