Search
Advertisement
Archives

You are currently browsing the archives for the Suplementy przedtreningowe category.

Archive for the ‘Suplementy przedtreningowe’ Category

BSN Nitrix

Już na samym początku treningu powinniśmy zaopatrzyć się w odpowiednie odżywki, zwiększające wytrzymałość oraz zapewniające przyrost masy mięśniowej. Kulturysta może zostać każdy z nas. Wystarczy przejrzeć kilka życiorysów najsłynniejszych kulturystów, aby zauważyć, że większość z nich nie zaczynała nawet w siłowni. Ich trening często odbywał się w starym garażu czy też na strychu. Sprzęty, które się tam znajdowały były najczęściej własnej roboty. Liczyły się przede wszystkim chęci oraz zaangażowanie w trening.

Obecnie dostęp do siłowni nie jest dla nikogo problemem. Miesięczny karnet kosztuje zaledwie kilkadziesiąt złotych. Zanim zaczniemy zażywać odżywki warto potrenować kilka miesięcy, aby po prostu sprawdzić czy kulturystyka jest tym, co naprawdę lubimy robić. Jeśli jednak już od pierwszych chwil jesteśmy zdecydowani na tą długą i trudną drogę do sukcesu, powinniśmy się zaopatrzyć w odpowiednie odżywki. Na początku warto zainteresować się produktami firmy BSN, które prawdopodobnie będą nam towarzyszyły zawsze podczas treningu.

Ich produkty nie zagrażają naszemu zdrowiu czyli nie zawierają hormonów czy kofeiny. Jednym z ich wyrobów jest odżywka Nitrix, którą stosujemy przed treningiem. Środek ten jest bardzo mocny, wykorzystuje zawierające się w naszym ciele cząsteczki NO. Stosowanie BSN Nitrix już po kilku dniach spowoduje wywołanie efektu pompy mięśni. Nie jest to produkt tylko dla początkujących. Skutki jego zażywania zauważy każdy nawet zaawansowany kulturysta.

Produkt firmy BSN wzmocni także nasze mięśnie oraz poprawi ich ukrwienie. Pomimo, iż jego cena jest dość wysoka, bo wynosi powyżej dwustu złotych, to jednak efekty widać bardzo szybko. Warto zainteresować się również innymi produktami firmy BSN. Weszła ona na rynek jedenaście lat temu, a jest już jednym z czołowych producentów odżywek na świecie. Aby zakupić BSN Nitrix, nie musimy urządzać długiej wyprawy do okolicznych sklepów. Wystarczy wejść na stronę internetową firmy, gdzie znajdziemy e-sklep. Pamiętajmy, aby bardzo dokładnie trzymać określonych dawek.

BSN Cell Mass

Istnieje wiele różnego rodzaju wspomagaczy, z których niektóre są bezpieczne dla zdrowia, a inne niepożądane. Ich ceny są różne i chociaż działanie jest podobne, to liczy się tu skuteczność i szybkość osiągania zamierzonego efektu. Najlepszymi suplementami są wszelkiego typu mieszanki, gdzie podstawowym składnikiem jest kreatyna. Za przykład może nam posłużyć suplement diety, jakim jest Cell Mass. Jest bardzo prosty w przygotowaniu i do jego rozrobienia wystarczy zimna woda, ale może też to być jakiś napój, czy inny płyn. Co ważne w tym przypadku należy go spożywać na pusty żołądek, lub pozostawić sobie tolerancję około 8 godzin przed treningiem i po jego zakończeniu. Co ciekawe stosowanie tego preparatu zaleca się na co dzień. Oznacza to, iż zażywanie go dotyczy zarówno dni w cyklu treningowym, jak i tych kiedy nie ćwiczymy. I w tym przypadku należy Cell Mass spożyć na czczo.

Produkt ten uważany jest za jeden z najlepszych, czyli najbardziej efektywnych i jest to kreatyna. Osoby, które mają zaawansowaną wiedzę na temat suplementów orientują się w temacie, na tyle by wiedzieć, iż kreatyna to nie jest preparat jednego rodzaju, co znaczy, że jej skład może być zróżnicowany. Jednak bez wątpienia takie składniki, jak jabłczan etylowy estru, glutamina AKG i silna substancja insulinogeniczna wpływają na szybką i skuteczną regeneracją po treningu. Zwiększają też gęstość i twardość mięśni i doskonale wpływają na wzrost siły i masy mięśniowej. Cell Mass jest świetnym uzupełnieniem po treningu. Stosuje się go zarówno przed ćwiczeniem, jak i właśnie bezpośrednio po nim, dzięki czemu nie czujemy zmęczenia, i mamy znacznie więcej energii. Preparat doskonale sprawdza się wraz z innym suplementem, którym jest Xplod. Osoby, które sprawdziły tą kreatynę stwierdziły, że efekt widoczny jest już po pierwszych treningach. Zanim jednak zaczniemy korzystać z tej substancji, jak i z resztą z każdej innej należy na wstępie zapoznać się z treścią ulotki i dowiedzieć się, jakie są przeciwwskazania i możliwe efekty uboczne.

BSN Xplode

Jest wiele popularnych preparatów na rynku, będących suplementami diety. Wspomagają one nasz cykl treningowy, czy to przy procesie poprawy i wzrostu masy mięśniowej, czy też w odchudzaniu. Niektóre z tych suplementów, zażywa się przed i po treningu. Zanim zaczniemy ćwiczyć nasz organizm nie jest rozgrzany, nagła dawka treningowa może na nas wpłynąć niekorzystnie, a dodatkowo potrzebujemy motywacji do podjęcia wysiłku fizycznego. Te problemy pomoże nam zwyciężyć właśnie jakaś dobra odżywka. Niedobór spalonego tłuszczu, zmęczenie i pragnienie wynikające z treningu, jaki wykonaliśmy to kolejne efekty, które możemy zneutralizować, lub wyeliminować pożywiając się odpowiednim suplementem.

Jednak istnieją też preparaty przedtreningowe, które przygotują nas do ćwiczenia. Jednym z polecanych jest tu tak zwany BSN Xplode. Bardziej jednak znany, jako BSN NO-Xpolde. Wpływa on doskonale na organizm i jego działanie jest równie skuteczne, jak w przypadku innych tego typu substancji. Jego główną zaletą jest bardziej efektywne wykorzystanie kreatyny, która to jest jednym z ważniejszych składników tejże mieszanki. Xplode poprawia nasze samopoczucie i koncentrację. Zaleca się stosowanie go na czczo, gdyż jego działanie po posiłku jest znacznie osłabione. Trzeba pamiętać też o tym, że sam suplement nawet w zestawieniu z ćwiczeniem nie przyniesie nam oczekiwanych rezultatów, a jedynie pomoże nam je osiągnąć. Zatem bardzo ważna przy tym jest dieta.

Ważnym aspektem sprawy jest poprawne stosowanie preparatu. Jego działanie widoczne jest już po kilku pierwszych treningach, ale na większe efekty trzeba nieco poczekać i uzbroić się w cierpliwość. Zalecenia co do stosowanych dawek są bardzo istotne i ich przekraczanie nie przyniesie efektu, a jedynie może zaszkodzić naszemu organizmowi. Jeżeli chodzi o Xplode to producent przestrzega przed stosowaniem go na mniej niż 4 godziny przed pójściem spać, gdyż w tym przypadku jesteśmy narażeni na bezsenność. Niektórzy są ciekawi na ile przed treningiem zażyć dawkę, by zaczęła ona działać. Odpowiedzią jest przedział od 5 do nawet 45 minut, co jest zależne od predyspozycji danego organizmu.

Rynek odżywek dla sportowców jest ogromny i dla osoby bez doświadczenia stanowi to problem jakie suplementy wybrać. Jedną z lepszych firm oferujących skuteczne suplementy i odżywki jest BSN Nutrition. Amerykańska firma BSN słynie z wysokiej jakości produktów a jej suplementy są bardzo mocne co wpływa na klientów bardzo pozytywnie i często wracają do produktów tej marki.