Search
Advertisement
Archives

You are currently browsing the archives for the Reduktory tłuszczu category.

Archive for the ‘Reduktory tłuszczu’ Category

Ekstremalny spalacz tłuszczu

Na rynku jest bardzo dużo różnego rodzaju suplementów wspomagających proces odchudzania. Wiele z nich jest nieskuteczna, inne są tak mocne że w zasadzie nie powinno ich się stosować ze względu na skutki uboczne, a jeszcze inne nie są zalecane w przypadku wszelkich schorzeń serca czy układu krwionośnego. W TV oraz w gazetach w zasadzie co chwila widać reklamy cudownych preparatów, dzięki którym schudniemy siedząc w fotelu i zajadając się chipsami.

Nie dajcie się zwodzić tego typu reklamom. Nie ma w życiu nic za darmo i pomimo tego, że technologia oraz wiedza o człowieku jest naprawdę na wysokim poziomie, nie uda się Wam schudnąć bez aktywności fizycznej. Mowa tu oczywiście o zdrowym odchudzaniu, gdyż zawsze możemy przestać jeść ale nie muszę chyba pisać o skutkach takiego radykalnego posunięcia.

Jest na rynku jednak kilka dobrych suplementów, które wspomagają proces odchudzania nie wyniszczając przy tym organizmu. Amerykańska firma BSN Nutrition posiada w swojej ofercie taki produkt który nazywa się Thermonex. Nie jest to produkt bardzo silnie działający na człowieka po którym wzrasta ciśnienie, człowiek ma ataki lęku czy też czuje się poddenerwowany. Thermonex może być stosowany w zasadzie przez każdego, z wyjątkiem kobiet w ciąży i mocno chorych ludzi. Głównym zadaniem Thermonexa jest zwiększenie termo genezy organizmu, czyli spowodowanie aby spalał większe ilości zmagazynowanej energii, która człowiek magazynuje w formie tkanki tłuszczowej.

Rzecz jasna poza przyjmowaniem Thermonexa należy zapewnić odpowiednią ilość ruchu, gdyż dopiero wtedy produkt zaczyna porządnie wypalać tłuszcz. Jeśli do tego zadbamy o odpowiednią dietę ubogą w tłuszcze i węglowodany efekt może być piorunujący. Są ludzie którzy stosując Thermonex już w pierwszej fazie odchudzania tracą kilka kilogramów tłuszczu. Później jest oczywiście trudniej ale 3-4 miesięczna kuracja z użyciem Thermonexa może zmienić człowieka nie do poznania. A to wszystko w bezpieczny i pozbawiony skutków ubocznych sposób.

Jeżeli przekonałem Cię do produktu Thermonex firmy BSN Nutrition zapraszam do mojego sklepu gdzie w przystępnej cenie zakupisz produkt lub do jednego z naszych sklepów stacjonarnych w Warszawie.

BSN Hyper Shred

Choć dla wielu początkujących kulturystów może to nie mieć znaczenia, koncentracja podczas treningu jest bardzo ważna. Gdy brakuje skupienia na każdym wykonywanym ruchu, treningi staną się dla nas męczące psychicznie, a braki koncentracji mogą nas również doprowadzić do przeróżnych kontuzji. Czas skupienia każdego z nas po rozpoczęciu jakiejś czynności jest równy około kilkudziesięciu minut. Później coraz bardziej rozpraszamy naszą uwagę. Nasze zdolności psychiczne możemy poprawić stosując suplementy, takie jak Hyper Shred. Został on stworzony z myślą o poprawieniu koncentracji podczas treningu oraz przyspieszeniu spalania tłuszczu. Pomoże on nam również kontrolować naszą wagę. Gdy trenujemy w siłowni, nie spotkamy się tam z wieloma czynnikami rozpraszającymi naszą uwagę. Natomiast jeśli miejsce naszego treningu znajduję się w naszym garażu czy na strychu, możemy być narażeni na przeróżne warunki.

Pamiętajmy, aby nigdy nie trenować będąc głodnym. Uczucie to skutecznie uniemożliwi nam skupienie się na jakiejkolwiek czynności. Nie znaczy to, że mamy udać się do siłowni zaraz po skonsumowaniu obfitego posiłku. Musimy dać naszemu organizmowi trochę czasu na przyswojenie właśnie mu dostarczonych składników. Objadanie się z pewnością nam nie pomoże, gdyż wywoła uczucie ciężkości. Nasz posiłek zawsze możemy zastąpić również suplementem firmy BSN. Pamiętajmy, aby podczas ćwiczeń utrzymywać właściwe tempo, zbyt wolne szybko nas znudzi, a za szybkie znów zdekoncentruje. Jeśli podczas ćwiczeń zazwyczaj towarzyszy nam muzyka, zachowajmy odpowiedni poziom dźwięku.

Zbyt głośny również nie ułatwi nam skupienia. Gdy odpowiednio zabezpieczymy się przed tymi szkodliwymi czynnikami, warto pomyśleć o odżywce wspomagającej naszą sprawność fizyczną oraz rozwijającej mięśnie. Produkty firmy BSN powinny w zupełności zaspokoić nasze potrzeby. BSN Hyper Shred jest suplementem, który sprawi iż nasz trening będzie o wiele przyjemniejszy i efektywny. Sposób jego zażywania jest bardzo prosty. Należy skonsumować kapsułkę przed posiłkiem, a po kilku godzinach możemy zażyć kolejną.

BSN Thermonex

Suplement diety może występować w formie proszku, płynu, czy kapsułek. Jest preparatem, jaki pozwala nam na poprawę zarówno naszej sylwetki, wyglądu zewnętrznego, jak i wpływa pozytywnie na nasze ogólne samopoczucie. Działać może dwojako. Oznacza to, że pomaga nam gdy chcemy, aby wzrosła nasza masy mięśniowa, do tego poprawia wydolność i wytrzymałość, oraz minimalizuje zmęczenie nawet po wyczerpującym treningu. Drugą zaletą takiego suplementu jest możliwość pozbycia się tkanki tłuszczowej, jaka występuje w naszym organizmie w nadmiarze, a zatem jest pomocny przy odchudzaniu.

Odpowiednim preparatem może tu się okazać Thermonex. Jego termogeniczne działanie pozwoli nam na efektywne pozbycie się nadmiaru tłuszczu w trakcie ćwiczenia, wzmocni nasz zapał, usunie nadmiar wody z organizmu, a co najważniejsze zdecydowanie wyhamuje nasz apetyt. Dzięki temu, jak działa nie będziemy odczuwać głodu, dlatego będziemy mogli zdecydowanie uszczuplić nasze menu. Thermonex poprawi nasz metabolizm, pozwoli nam ukształtować rzeźbę ciała i w przypadku, kiedy już pozbędziemy się niepożądanej tkanki tłuszczowej, pozwoli zachować nam równowagę. Wiele osób, które mają problemy z nadwagą wiedzą, iż przyczyną może być między innymi zbyt duża skłonność do zajadania się słodyczami. Dodatkowo osoba z nadwagą unika często ruchu, jaki pozwoliłby jej na zrzucenie kilku kilogramów.

Thermonex eliminuje oba te problemy, gdyż zmniejsza nasze łaknienie, dzięki czemu mija nam ochota na słodycze (i inną żywność), a także pobudza naszą ogólną aktywność. Rośnie wtedy nasz zapał i nie odczuwamy większego zmęczenia, dzięki czemu możemy zdecydować się na wzmożony trening. Należy jednak pamiętać, iż samo zażywanie preparatu nie pomoże nam i wskazane jest tu podjęcie ćwiczenia. Zarówno zażywanie tego suplementu, jak i sam trening muszą być systematyczne. Zaletą tego typu substancji jest nie tylko pozbycie się nadwagi, do czego się przyczynimy w krótkim czasie, ale także możliwość przejścia na kolejny etap i praca nad poprawieniem masy mięśniowej oraz rzeźby, juz po pozbyciu się nadmiaru tłuszczu.

Rynek odżywek dla sportowców jest ogromny i dla osoby bez doświadczenia stanowi to problem jakie suplementy wybrać. Jedną z lepszych firm oferujących skuteczne suplementy i odżywki jest BSN Nutrition. Amerykańska firma BSN słynie z wysokiej jakości produktów a jej suplementy są bardzo mocne co wpływa na klientów bardzo pozytywnie i często wracają do produktów tej marki.