Search
Advertisement
Archives

You are currently browsing the archives for the Aminokwasy category.

Archive for the ‘Aminokwasy’ Category

Aminokwasy rozgałęzione

Niemal każdy kto trenuje sport wie jak ważna dla organizmu człowieka jest regeneracja. Tym bardziej u osób narażonych na wysiłek, których celem jest budowa pięknej muskulatury. Mięśnie człowieka niezależnie od ilości treningów nie będą się rozwijały prawidłowo bez niezbędnej regeneracji. Okres w którym mięśnie regenerują się jest najważniejszym etapem budowy mięśnia. To właśnie wtedy zniszczone podczas treningu włókna mięśnia odbudowują się.

Wiadomo też że aby mięśnie rosły potrzebny jest intensywny ich trening. Jak zatem pogodzić te dwa fakty? Z jednej strony trzeba jak najwięcej trenować, z drugiej zaś zapewnić odpowiedni okres przerwy potrzebny dla regeneracji. Tu z pomocą przychodzą suplementy a dokładnie rzecz ujmując aminokwasy rozgałęzione BCAA. Jednym z takich produktów jest produkt amerykańskiej firmy BSN Nutrition o nazwie Amino X.

Dlaczego akurat Amino X?

Po pierwsze Amino X jest bardzo nowym produktem, a co za tym zaawansowany technologicznie i wykorzystujący najnowsze osiągnięcia techniczne w dziedzinie suplementacji. Tak samo jak w innych branżach też w branży suplementów diety dla sportowców nieustannie prowadzone są badania mające na celu opracowanie coraz skuteczniejszych formuł. Tu śmiało możemy powiedzieć że Amino X należy do najnowszych osiągnięć naukowych w branży suplementów.

Ponadto marka BSN Nutrition daje nam gwarancję najwyższej jakości suplementu. Jest to firma, która nie wprowadza na rynek bubli i niemal każdy produkt tej firmy staję się hitem na rynku. BSN Nutrition tworzą ludzie, którzy najlepiej wiedzą czego organizm sportowca potrzebuje, gdyż sami są byłymi gwiazdami kulturystyki. Właścicielem marki jest  Ronni Coleman, który jest rozpoznawaną gwiazdą na całym świecie.

Poza regeneracją Amino X wprowadzi Twój organizm w fazę anaboliczną co oznacza że wszystkie mięśnie przygotowane są na gwałtowny rozwój. Z uwagi na ten fakt powinieneś pomyśleć także o dostarczenia odpowiednich ilości budulca z pożywienia lub też stosując odżywki białkowe.

Jeśli potrzebujesz regeneracji lub jesteś w trakcie budowy masy mięśniowej powinieneś zastosować aminokwasy rozgałęzione. Jeśli przekonały Cię moje argumenty wybierz spośród ogromnej ilości dostępnych BCAA na rynku właśnie Amino X od BSN Nutrition. Możesz zamówić je w naszym sklepie on-line, gdzie gwarantujemy atrakcyjne ceny i ekspresową dostawę lub odwiedzić jeden z naszych sklepów w Warszawie.

BSN Amino X

Wszyscy początkujący kulturyści wiedzą, jak dużo pracy wymagają zdrowe i silne mięśnie. Pracować na nie trzeba przez kilka długich lat. Treningi muszą odbywać się regularnie oraz być wspomagane różnego typu odżywkami. Jeśli dopiero zaczynamy nasza przygodę w siłowni watro dowiedzieć się trochę o firmie Bsn Nutrition. Już od dawna marka ta wyszła na pierwsze miejsce wśród producentów najlepszych odżywek. Są one przeznaczone głównie dla profesjonalistów oraz osób dbających o kondycję fizyczną.

Firma ta co pewien okres czasu zaskakuje nas innowacyjnymi produktami. Jednym z nich jest Bsn Amino X. Jest to suplement, który stosujemy po treningu. Ma on za zadanie między innymi wspierać syntezę białka oraz zwiększać odporność na zmiękczenie mięśni. Środek ten jest idealny zarówno wtedy, gdy chcemy rozpocząć naszą karierę z kulturystyką oraz wtedy, gdy jesteśmy już starymi wyjadaczami. Lecz nie zapominajmy, że samo zażywanie suplementów to nie wszystko. Ważny jest przede wszystkim trening.

W piękny wygląd oraz odpowiedni rozrost mięśni musimy włożyć olbrzymia ilość pracy. Bardzo ważny jest tu plan samego treningu, codzienne ćwiczenia mięśni nóg nie będą przecież miały wpływy na naszą klatkę piersiową. O dobry plan najlepiej zapytać specjalistów na forach internetowych. Po rozpoczęciu treningu bardzo szybko zauważymy, że odżywki będą nam bardzo pomocne. Bez nich przyrost masy mięśniowej będzie odbywał się bardzo powoli, a w pewnym momencie może nam się nawet wydawać, że osiągnęliśmy już szczyt naszych możliwości.

Właśnie wtedy przychodzą nam z pomocą takie firmy jak BSN. Ich produkty są cenione na całym świecie. Wśród z nich znajduję się Amino X, który jest pierwszym wprowadzonym do sprzedaży produktem musującym o wybranym przez nas smaku. Pomoże on nam nie tylko rozbudować nasze mięśnie, ale także je chronić. Produkt ten jest znany z takich właściwości jak bark zawartości cukru, czy też kofeiny dzięki czemu możemy go zażywać o każdej porze dnia. Zaczynając naszą przygodę z kulturystyką, przygotujmy się więc na ciężką pracę.

Rynek odżywek dla sportowców jest ogromny i dla osoby bez doświadczenia stanowi to problem jakie suplementy wybrać. Jedną z lepszych firm oferujących skuteczne suplementy i odżywki jest BSN Nutrition. Amerykańska firma BSN słynie z wysokiej jakości produktów a jej suplementy są bardzo mocne co wpływa na klientów bardzo pozytywnie i często wracają do produktów tej marki.