Search
Advertisement

BSN Xplode

Jest wiele popularnych preparatów na rynku, będących suplementami diety. Wspomagają one nasz cykl treningowy, czy to przy procesie poprawy i wzrostu masy mięśniowej, czy też w odchudzaniu. Niektóre z tych suplementów, zażywa się przed i po treningu. Zanim zaczniemy ćwiczyć nasz organizm nie jest rozgrzany, nagła dawka treningowa może na nas wpłynąć niekorzystnie, a dodatkowo potrzebujemy motywacji do podjęcia wysiłku fizycznego. Te problemy pomoże nam zwyciężyć właśnie jakaś dobra odżywka. Niedobór spalonego tłuszczu, zmęczenie i pragnienie wynikające z treningu, jaki wykonaliśmy to kolejne efekty, które możemy zneutralizować, lub wyeliminować pożywiając się odpowiednim suplementem.

Jednak istnieją też preparaty przedtreningowe, które przygotują nas do ćwiczenia. Jednym z polecanych jest tu tak zwany BSN Xplode. Bardziej jednak znany, jako BSN NO-Xpolde. Wpływa on doskonale na organizm i jego działanie jest równie skuteczne, jak w przypadku innych tego typu substancji. Jego główną zaletą jest bardziej efektywne wykorzystanie kreatyny, która to jest jednym z ważniejszych składników tejże mieszanki. Xplode poprawia nasze samopoczucie i koncentrację. Zaleca się stosowanie go na czczo, gdyż jego działanie po posiłku jest znacznie osłabione. Trzeba pamiętać też o tym, że sam suplement nawet w zestawieniu z ćwiczeniem nie przyniesie nam oczekiwanych rezultatów, a jedynie pomoże nam je osiągnąć. Zatem bardzo ważna przy tym jest dieta.

Ważnym aspektem sprawy jest poprawne stosowanie preparatu. Jego działanie widoczne jest już po kilku pierwszych treningach, ale na większe efekty trzeba nieco poczekać i uzbroić się w cierpliwość. Zalecenia co do stosowanych dawek są bardzo istotne i ich przekraczanie nie przyniesie efektu, a jedynie może zaszkodzić naszemu organizmowi. Jeżeli chodzi o Xplode to producent przestrzega przed stosowaniem go na mniej niż 4 godziny przed pójściem spać, gdyż w tym przypadku jesteśmy narażeni na bezsenność. Niektórzy są ciekawi na ile przed treningiem zażyć dawkę, by zaczęła ona działać. Odpowiedzią jest przedział od 5 do nawet 45 minut, co jest zależne od predyspozycji danego organizmu.

Rynek odżywek dla sportowców jest ogromny i dla osoby bez doświadczenia stanowi to problem jakie suplementy wybrać. Jedną z lepszych firm oferujących skuteczne suplementy i odżywki jest BSN Nutrition. Amerykańska firma BSN słynie z wysokiej jakości produktów a jej suplementy są bardzo mocne co wpływa na klientów bardzo pozytywnie i często wracają do produktów tej marki.