Search
Advertisement

BSN True Mass

Każdy z nas przekonał się już niejednokrotnie, jak ważne jest dostarczanie naszemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników. Brak któregoś z nich skutkuje problemami z sprawnością fizyczną, a nawet umysłową. Może nas to również doprowadzić do niejednej choroby. Dla kulturysty spożywanie regularnych i pełnowartościowych posiłków jest wyjątkowo ważne. Aby wybrać odpowiednią odżywkę w celu zwiększenia masy mięśniowej, trzeba się zaznajomić z podstawowymi składnikami  odżywczymi.

Najważniejsze dla mięśni jest białko wspomagające regenerację. Ten ważny dla naszego organizmu składnik zbudowany jest z aminokwasów. Jeden gram protein to około cztery kalorie. Powinniśmy stale uzupełniać spożywaną przez nas ilość aminokwasów przed treningiem oraz po nim. Tłuszcze również są składnikiem odżywczym, jednak ich spalanie trwa znacznie dłużej, a ilość zawartej w nich energii jest dwa razy większa niż w węglowodanach.

Tłuszcze roślinne są o wiele lepiej przyswajalne od zwierzęcych. Zdecydowanie najważniejszym składnikiem towarzyszącym nam podczas treningu jest woda. Nasz organizm składa się aż z siedemdziesięciu procent wody. To ona jest odpowiedzialna za usuwanie toksycznych składników z naszego organizmu. Gdy już zaznajomimy się z tymi podstawowymi składnikami, warto wspomóc przyrost masy mięśniowej odpowiednią odżywką. Sporym zainteresowaniem na rynku cieszy się True Mass, który nadaję się idealnie jako posiłek przed treningiem.

Jest odżywką najwyższej jakości zapewniająca nam spora dawkę energii. Podczas regularnego jej zażywania bardzo szybko zauważymy przyrost naszej masy mięśniowej. BSN True Mass zawiera również składniki zabezpieczając nas przed niestrawnością czy wzdęciem. Jego dawkowanie jest zależne od wagi indywidualnej. Suplement ten może nawet od czasu do czasu zastąpić nam posiłek. Pamiętajmy jednak, iż powinien to być tylko dodatek do naszej diety. Żadna odżywka nie zastąpi nam świeżych warzyw oraz dobrze dobranych potraw. BSN True Mass będzie idealnym dodatkiem do naszej diety wspomagającej proces rozwoju mięśni.

Rynek odżywek dla sportowców jest ogromny i dla osoby bez doświadczenia stanowi to problem jakie suplementy wybrać. Jedną z lepszych firm oferujących skuteczne suplementy i odżywki jest BSN Nutrition. Amerykańska firma BSN słynie z wysokiej jakości produktów a jej suplementy są bardzo mocne co wpływa na klientów bardzo pozytywnie i często wracają do produktów tej marki.