Search
Advertisement

BSN Syntha 6

Chyba każdy początkujący jak i zaawansowany kulturysta wie, jak wielkie znaczenie dla jego organizmu ma białko. Proteiny są niezbędnym składnikiem do naszego życia. Bez tłuszczów oraz innych składników możemy żyć przez pewien okres czasu, jednak zawsze musimy dostarczać naszemu organizmowi odpowiednie ilości białka. Nie może go być za mało, gdyż skutkuje to nawet zmniejszeniem sprawności umysłowej. Natomiast zbyt duża jego ilość może powodować niejedną chorobą. Nasz organizm jest w stanie magazynować wiele substancji takich jak tłuszcze czy woda. Jednak białko do nich nie należy. Powinniśmy więc zadbać o to, aby codziennie dostarczyć naszemu organizmowi określoną ilość protein.

Nie skupiajmy się jednak tylko na białku pochodzenia zwierzęcego, gdyż jego zbyt duża ilość może prowadzić między innymi do niewydolności nerek. Składnik ten jest szczególnie ważny dla kulturystów. Zażywanie dużej ilości białka wspomaga proces regeneracyjny mięśni oraz pomaga spalić tłuszcz. Na rynku możemy się spotkać z setkami różnych odżywek z dużą ilością białka. Jednym z tych rewelacyjnych produktów jest Syntha. Na rynku suplementów produkt ten znany jest już od dawna. A walory smakowe tej odżywki białkowej są na długo pamiętane przez osoby, które ją stosują. Znajdziemy w niej mieszankę sześciu różnych protein wspomagających rozrost naszych mięśni.

W BSN Syntha znajdziemy także składniki zabezpieczające nasz organizm przed zbyt dużą ilością białka oraz enzymy wspomagające jego trawienie. Nie spodziewajmy się, iż po kilku dniach zażywania tego suplementu będziemy wyglądać jak po dziesięciu latach ćwiczeń. Jest to suplement łagodny dla naszego zdrowia. Pamiętajmy, aby nie przedawkować ilości pochłanianego dziennie białka. Ilość ta nie powinna przekroczyć dwóch gramów na kilogram wagi naszego ciała. Przyrost masy mięśniowej podczas zażywania BSN Syntha w dużej mierze będzie zależał również od naszego programu ćwiczeń., Aby skutecznie rozmieszać naszą odżywkę, warto zastosować profesjonalny shaker, by nie powstawały grudki.

Rynek odżywek dla sportowców jest ogromny i dla osoby bez doświadczenia stanowi to problem jakie suplementy wybrać. Jedną z lepszych firm oferujących skuteczne suplementy i odżywki jest BSN Nutrition. Amerykańska firma BSN słynie z wysokiej jakości produktów a jej suplementy są bardzo mocne co wpływa na klientów bardzo pozytywnie i często wracają do produktów tej marki.