Search
Advertisement

BSN Nitrix

Już na samym początku treningu powinniśmy zaopatrzyć się w odpowiednie odżywki, zwiększające wytrzymałość oraz zapewniające przyrost masy mięśniowej. Kulturysta może zostać każdy z nas. Wystarczy przejrzeć kilka życiorysów najsłynniejszych kulturystów, aby zauważyć, że większość z nich nie zaczynała nawet w siłowni. Ich trening często odbywał się w starym garażu czy też na strychu. Sprzęty, które się tam znajdowały były najczęściej własnej roboty. Liczyły się przede wszystkim chęci oraz zaangażowanie w trening.

Obecnie dostęp do siłowni nie jest dla nikogo problemem. Miesięczny karnet kosztuje zaledwie kilkadziesiąt złotych. Zanim zaczniemy zażywać odżywki warto potrenować kilka miesięcy, aby po prostu sprawdzić czy kulturystyka jest tym, co naprawdę lubimy robić. Jeśli jednak już od pierwszych chwil jesteśmy zdecydowani na tą długą i trudną drogę do sukcesu, powinniśmy się zaopatrzyć w odpowiednie odżywki. Na początku warto zainteresować się produktami firmy BSN, które prawdopodobnie będą nam towarzyszyły zawsze podczas treningu.

Ich produkty nie zagrażają naszemu zdrowiu czyli nie zawierają hormonów czy kofeiny. Jednym z ich wyrobów jest odżywka Nitrix, którą stosujemy przed treningiem. Środek ten jest bardzo mocny, wykorzystuje zawierające się w naszym ciele cząsteczki NO. Stosowanie BSN Nitrix już po kilku dniach spowoduje wywołanie efektu pompy mięśni. Nie jest to produkt tylko dla początkujących. Skutki jego zażywania zauważy każdy nawet zaawansowany kulturysta.

Produkt firmy BSN wzmocni także nasze mięśnie oraz poprawi ich ukrwienie. Pomimo, iż jego cena jest dość wysoka, bo wynosi powyżej dwustu złotych, to jednak efekty widać bardzo szybko. Warto zainteresować się również innymi produktami firmy BSN. Weszła ona na rynek jedenaście lat temu, a jest już jednym z czołowych producentów odżywek na świecie. Aby zakupić BSN Nitrix, nie musimy urządzać długiej wyprawy do okolicznych sklepów. Wystarczy wejść na stronę internetową firmy, gdzie znajdziemy e-sklep. Pamiętajmy, aby bardzo dokładnie trzymać określonych dawek.

Rynek odżywek dla sportowców jest ogromny i dla osoby bez doświadczenia stanowi to problem jakie suplementy wybrać. Jedną z lepszych firm oferujących skuteczne suplementy i odżywki jest BSN Nutrition. Amerykańska firma BSN słynie z wysokiej jakości produktów a jej suplementy są bardzo mocne co wpływa na klientów bardzo pozytywnie i często wracają do produktów tej marki.