Search
Advertisement

BSN Cell Mass

Istnieje wiele różnego rodzaju wspomagaczy, z których niektóre są bezpieczne dla zdrowia, a inne niepożądane. Ich ceny są różne i chociaż działanie jest podobne, to liczy się tu skuteczność i szybkość osiągania zamierzonego efektu. Najlepszymi suplementami są wszelkiego typu mieszanki, gdzie podstawowym składnikiem jest kreatyna. Za przykład może nam posłużyć suplement diety, jakim jest Cell Mass. Jest bardzo prosty w przygotowaniu i do jego rozrobienia wystarczy zimna woda, ale może też to być jakiś napój, czy inny płyn. Co ważne w tym przypadku należy go spożywać na pusty żołądek, lub pozostawić sobie tolerancję około 8 godzin przed treningiem i po jego zakończeniu. Co ciekawe stosowanie tego preparatu zaleca się na co dzień. Oznacza to, iż zażywanie go dotyczy zarówno dni w cyklu treningowym, jak i tych kiedy nie ćwiczymy. I w tym przypadku należy Cell Mass spożyć na czczo.

Produkt ten uważany jest za jeden z najlepszych, czyli najbardziej efektywnych i jest to kreatyna. Osoby, które mają zaawansowaną wiedzę na temat suplementów orientują się w temacie, na tyle by wiedzieć, iż kreatyna to nie jest preparat jednego rodzaju, co znaczy, że jej skład może być zróżnicowany. Jednak bez wątpienia takie składniki, jak jabłczan etylowy estru, glutamina AKG i silna substancja insulinogeniczna wpływają na szybką i skuteczną regeneracją po treningu. Zwiększają też gęstość i twardość mięśni i doskonale wpływają na wzrost siły i masy mięśniowej. Cell Mass jest świetnym uzupełnieniem po treningu. Stosuje się go zarówno przed ćwiczeniem, jak i właśnie bezpośrednio po nim, dzięki czemu nie czujemy zmęczenia, i mamy znacznie więcej energii. Preparat doskonale sprawdza się wraz z innym suplementem, którym jest Xplod. Osoby, które sprawdziły tą kreatynę stwierdziły, że efekt widoczny jest już po pierwszych treningach. Zanim jednak zaczniemy korzystać z tej substancji, jak i z resztą z każdej innej należy na wstępie zapoznać się z treścią ulotki i dowiedzieć się, jakie są przeciwwskazania i możliwe efekty uboczne.

Rynek odżywek dla sportowców jest ogromny i dla osoby bez doświadczenia stanowi to problem jakie suplementy wybrać. Jedną z lepszych firm oferujących skuteczne suplementy i odżywki jest BSN Nutrition. Amerykańska firma BSN słynie z wysokiej jakości produktów a jej suplementy są bardzo mocne co wpływa na klientów bardzo pozytywnie i często wracają do produktów tej marki.