Search
Advertisement

Aminokwasy rozgałęzione

Niemal każdy kto trenuje sport wie jak ważna dla organizmu człowieka jest regeneracja. Tym bardziej u osób narażonych na wysiłek, których celem jest budowa pięknej muskulatury. Mięśnie człowieka niezależnie od ilości treningów nie będą się rozwijały prawidłowo bez niezbędnej regeneracji. Okres w którym mięśnie regenerują się jest najważniejszym etapem budowy mięśnia. To właśnie wtedy zniszczone podczas treningu włókna mięśnia odbudowują się.

Wiadomo też że aby mięśnie rosły potrzebny jest intensywny ich trening. Jak zatem pogodzić te dwa fakty? Z jednej strony trzeba jak najwięcej trenować, z drugiej zaś zapewnić odpowiedni okres przerwy potrzebny dla regeneracji. Tu z pomocą przychodzą suplementy a dokładnie rzecz ujmując aminokwasy rozgałęzione BCAA. Jednym z takich produktów jest produkt amerykańskiej firmy BSN Nutrition o nazwie Amino X.

Dlaczego akurat Amino X?

Po pierwsze Amino X jest bardzo nowym produktem, a co za tym zaawansowany technologicznie i wykorzystujący najnowsze osiągnięcia techniczne w dziedzinie suplementacji. Tak samo jak w innych branżach też w branży suplementów diety dla sportowców nieustannie prowadzone są badania mające na celu opracowanie coraz skuteczniejszych formuł. Tu śmiało możemy powiedzieć że Amino X należy do najnowszych osiągnięć naukowych w branży suplementów.

Ponadto marka BSN Nutrition daje nam gwarancję najwyższej jakości suplementu. Jest to firma, która nie wprowadza na rynek bubli i niemal każdy produkt tej firmy staję się hitem na rynku. BSN Nutrition tworzą ludzie, którzy najlepiej wiedzą czego organizm sportowca potrzebuje, gdyż sami są byłymi gwiazdami kulturystyki. Właścicielem marki jest  Ronni Coleman, który jest rozpoznawaną gwiazdą na całym świecie.

Poza regeneracją Amino X wprowadzi Twój organizm w fazę anaboliczną co oznacza że wszystkie mięśnie przygotowane są na gwałtowny rozwój. Z uwagi na ten fakt powinieneś pomyśleć także o dostarczenia odpowiednich ilości budulca z pożywienia lub też stosując odżywki białkowe.

Jeśli potrzebujesz regeneracji lub jesteś w trakcie budowy masy mięśniowej powinieneś zastosować aminokwasy rozgałęzione. Jeśli przekonały Cię moje argumenty wybierz spośród ogromnej ilości dostępnych BCAA na rynku właśnie Amino X od BSN Nutrition. Możesz zamówić je w naszym sklepie on-line, gdzie gwarantujemy atrakcyjne ceny i ekspresową dostawę lub odwiedzić jeden z naszych sklepów w Warszawie.

Rynek odżywek dla sportowców jest ogromny i dla osoby bez doświadczenia stanowi to problem jakie suplementy wybrać. Jedną z lepszych firm oferujących skuteczne suplementy i odżywki jest BSN Nutrition. Amerykańska firma BSN słynie z wysokiej jakości produktów a jej suplementy są bardzo mocne co wpływa na klientów bardzo pozytywnie i często wracają do produktów tej marki.