Search
Advertisement
Archives

You are currently browsing the Odżywki BSN Nutrition blog archives for Kwiecień, 2013.

Archive for Kwiecień, 2013

BSN Aromavex

Od czasu do czasu na rynku suplementów diety pojawia się zupełnie nowy produkt. Wydawałoby się, że w tej dziedzinie zostało już odkryte chyba wszystko, ale w takich momentach okazuje się, że wciąż nie powiedziano ostatniego słowa. Szczególnie istotne jest przestrzeganie zaleceń zdrowotnych i troska producentów, aby w składzie suplementów nie było niebezpiecznych lub zakazanych substancji. Jeśli uda się połączyć bezpieczeństwo i troskę o zdrowie ze skutecznością i szybkimi efektami działania, można mówić o sukcesie.

Jeszcze niedawno taką nowinkę stanowił skoncentrowany preparat hormonalny Aromavex wytwarzany przez firmę BSN Nutrition. To znana i ceniona w świecie odzywek marka, a jej kolejne produkty cieszą się dużym uznaniem wśród osób wspomagających skuteczność treningów w ten sposób. Wieści rozchodzą się błyskawicznie, toteż informacja o efektach działania BSN Aromavex natychmiast dotarła do wszystkich zainteresowanych. Unikalny koncentrat składników roślinnych, witaminy D oraz specjalnej postaci wapnia wpływa na poprawę syntezy naturalnego testosteronu w organizmie sportowca.  Należy przy tym zauważyć, że wysoką skuteczność osiągnięto nie dodając do koncentratu żadnych syntetycznych hormonów ani innych szkodliwych składników. To niezwykle istotna zaleta, na którą zwracają uwagę wszyscy, dla których uprawianie sportu nie może odbywać się kosztem własnego zdrowia.

Formuła jest iście innowacyjna, więc produkt w szybkim tempie zyskał rzesze wiernych zwolenników, zwłaszcza wśród osób stosujących inne odżywki zwiększające wytwarzanie testosteronu jako dodatek wpływający na efektywność całej kuracji. Suplement dostępny jest w postaci łatwych do zażywania kapsułek nie wymagających dodatkowego dzielenia. Jedna kapsułka to jedna porcja. Dawkowanie jest bardzo proste. Schemat zażywania suplementu obejmuje trzy tygodnie łykania czterech kapsułek dziennie, a następnie przerwę trwającą dwa tygodnie. Taki schemat zapewnia tak pożądaną najwyższą skuteczność i równocześnie bezpieczeństwo.

Rynek odżywek dla sportowców jest ogromny i dla osoby bez doświadczenia stanowi to problem jakie suplementy wybrać. Jedną z lepszych firm oferujących skuteczne suplementy i odżywki jest BSN Nutrition. Amerykańska firma BSN słynie z wysokiej jakości produktów a jej suplementy są bardzo mocne co wpływa na klientów bardzo pozytywnie i często wracają do produktów tej marki.